خرداد, 1398 بدون نظر ثبت‌نام‌ها, دسته‌بندی نشده, رویداد ها

شروع ثبت نام تورنمنت فصل تابستان بازی فکری آبالون و اتللو !

تورنمت بازی های فکری هم فرصتی برای سرگرمی و تفریح و هم مجالی برای ورزش فکری و محک زدن توانایی شما است، ما تلاش می کنیم تا در این رویداد به یاد ماندنی، لحظات هیجان انگیز و متفاوتی را کنار هم سپری کنیم.

تمام علاقه مندان برای شرکت در تورنمت بازی های فکری موسسه صریر یزد تا پایان روز  جمعه ۱۸ مرداد ماه برای ثبت نام فرصت دارند!

توضیحات

تمام علاقه مندان 12 تا 50 ساله بدون محدودیت می توانند در این تورنمت شرکت کنند!

هزینه ثبت نام برای شرکت در این تورنمنت مبلغ هشتاد هزار تومان برآورد شده است که به دلیل تمایل موسسه صریر به حضور حداکثری، این مبلغ به عدد سی تومان کاهش یافته است.

اگر تمایل دارید بیشتر با قوانین بازی های اتللو و آبالون آشنا بشوید کافی است به صفحه اصلی سایت ما مراجعه کنید و از بخش آموزش ها، قوانین و شیوه های بازی را مطالعه کنید.

شیوه ثبت نام

ثبت نام آنلاین از طریق مراجعه به تارنمای sariryazd.ir

در صورت ثبت نام پیامکی، مشخصات مورد نیاز از طریق تماس با شما گرفته می شود، و هزینه را هم می توانید کارت به کارت کنید، اما پیشنهاد ما ثبت نام از طریق همین سایت و فرم های ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه است!

جوایز اختصاص داده شده به این دور از مسابقات برای نفرات اول تا سوم هر بخش، مجموعاً 15 میلیون ریال می باشد.

شیوه برگزاری مسابقات

در رده مقدماتی، افراد ثبت نام کننده در هر بخش، در گروه های 4 نفره تقسیم می شوند.

از هر گروه بعد از انجام 6 مسابقه(هر نفر 3 مسابقه) و گرفتن امتیاز مربوطه، دو نفر به عنوان برگزیده های گروه به مرحله بعد راه می یابند.

(نحوه امتیازدهی:   بُرد= 3 امتیاز   /   تساوی= 2 امتیاز   /   باخت= 1 امتیاز)

در روز آخر مسابقات(پنجشنبه ۲۴ مردادماه)، برگزیدگان گروه ها با یکدیگر به صورت حذفی به انجام مسابقه می پردازند. برندگان این مرحله از مسابقات این روند را ادامه می دهند تا نفرات اول تا سومی تورنمنت در هر رشته انتخاب شوند.

راهنمای ثبت‌نام آنلاین

برای ثبت‌نام از قسمت فرم های ثبت نام، فرم مربوط به بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید، ثبت‌نام قطعی در گرو پرداخت هزینه ثبت‌نام می باشد و پس از آن پیام تایید ثبت‌نام کمتر از ۸ ساعت بعد به شما ارسال خواهد شد.

پس از تکمیل مشخصات خود در فرم انتخابی، و کلیک بر روی گزینه پرداخت و ثبت نام می توانید به صورت آنلاین (از طریق کارت های عضو شبکه شتاب) نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و در صورت وجود هرگونه سوال و مشکلی می توانید با شماره 09012677482 تماس بگیرید، ما با افتخار پاسخگو و همراه شما دوستدارن بازی های فکری هستیم!

فرم های ثبت‌نام

در انتخاب فرم های ثبت‌نام دقت کنید!

بانوان

  آبالون
  اتللو

آقایان

  آبالون
  اتللو
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *